حرکت! (گفت و شنود)

گفت: یک خبر موثق حکایت از آن دارد که چند تن از عوامل اصلی فتنه سبز به منظور جمع آوری نیرو برای اعلام حضور و اقدامات ایذایی در روز 22 بهمن به سراغ یکی از مراکز بازپروری معتادان رفته اند.
گفتم: که چه بکنند؟
گفت: دو نفر از این عوامل به مرکز بازپروری..... مراجعه کرده و دور از چشم مسئولان این مرکز با وعده کمک مالی درخواست کرده اند روز 22 بهمن تعدادی از افراد در حال بازپروری در اختیار آنها قرار گیرد.
گفتم: پلیس وارد یک شیره کش خانه شد و خطاب به افرادی که در آن زیرزمین مشغول شیره کشی بودند گفت؛ بی حرکت!... یکی از معتادان در حالی که سوزن به وافور می زد گفت؛ آقای پلیش! کو حرکت؟!

منبع:روزنامه کیهان

/ 1 نظر / 16 بازدید
دانشجو

به‎نظر شما در صورت پيروزي نهايي جنبش سبز بر ملت ايران، كداميك از رهبران سياسي زير كه براي اداره آينده ايران اعلام آمادگي كرده اند، پادشاه ايران خواهند شد؟ 1. محسن سازگارا؛ 2. ابوالحسن بني صدر (مشهور به صددرصد سابق)؛ 3. هخا؛ 4. دونكورلئونه و پسران؛ 5. بانو مريم قجر عضدانلو ابريشمچي رجوي الي آخر؛ 6. عليرضا نوري زاده. شما ميتوانيد با ارسال شماره صحيح از طريق پيامك به 6000666 از جوايز نقدي بهره مند شويد. جوايز اين شماره: ـ يك عدد كراوات گلدار به هفت نفر؛ ـ يك دستگاه پنجه بوكس به چهار نفر؛ ـ يك رأس گوساله تضميني به يك نفر؛ ـ يك دستگاه اتومبيل بي ام و آخرين سيستم به هيچ نفر. از هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم. بشتابيد. شايد شما برنده خوشبخت جوايز استثنايي ما باشيد.